Ne Aramıştınız?
MENÜ

Pakon Agro

Şirketimiz Ağustos 2007 tarihinde İcra Kurulu Başkanı (CEO) Muhammed Zakir KHAN tarafından Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’nin şehri Konya’da kurulmuştur. Şirketimizin ana misyonu; gıda, bakliyat, yağlı tohum, hayvan yemi ve baharat alanlarında bütün dünyada karşılıklı kâr ve samimi dostluk ilkelerine dayanan ticari ilişkiler kurmaktır.

Biz 20 yıllık tecrübe ve profesyonelliğe sahip Türkiye merkezli bir şirket olarak; yurtiçi ve yurtdışında ithalat, ihracat, depolama, ürün işleme ve paketleme işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca buğday ve hayvan yemindeki yüklü (5000-50000 ton) mal alımlarınızda uluslararası danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uluslararası ticarette tanınmış bağlantılarımız ve bilgi birikimimizle yerel ve uluslararası piyasa fiyatlarını, özel ülkelerden temin edilen ürünlerimizin zirai periyotlarını, kapsamlı bir şekilde temasta olduğumuz küresel, yerel üretici ve tedarikçileri her an takip ediyoruz.

Ürün satışı, alımı ve stoklamasını, dünya çapında tescilli ticari markamız SAAZ™ ve resmi firma ismimiz PAKON® Tarım Ürünleri Ve Gıda Maddeleri İthalat Ve İhracat Limited Şirketi ile gerçekleştiriyoruz.

Yanda listelenmiş ülkelerde bulunan temsilciliklerimiz vasıtasıyla sektöre ve iş dünyasında değer katarak ticari işlemlerinizi yapıyoruz.