Ne Aramıştınız?
MENÜ

İTHALAT-İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER

Aşağıdaki ürünleri; Türkiye’ye ithal, Türkiye üzerinden ihrac ve ürünlerimizin anavatanlarınan dünyanın farklı yerlerine ihrac ediyoruz:

Bakliyat, Acı ve Tatlı Termiye, Natürel Kırmızı iç Mercimek Kabuklu & Yeşil Mercimek, Spaniola Nohut & Desi Nohut Jimbour, Cream Fasulyesi, Yeşil Mung Mercimek, Kırmızı Fasulye, Barbunya Ve Kırmızı Barbunya, Beyaz Fasulye Alubia & Navy Fasulye SC2, Pinto Barbunya & Soya Fasulyesi.

Arjantin:     

Nohut, Patlamış Mısır, Beyaz Fasulye & Barbunya, Soya Fasulyesi, Yüklü Miktar (Dökme Gemi)

 Avustralya:

 Kırmızı İç Mercimek Natürel (Nugget & Northfield FD Variety) Desi & Kabuli Nohut, Sari ve yeşil Bezelye tam ve yaprak(FD & MD), Kırmızı iç Mercimek Yaprak & football Mercimek, Chana Daal.

Kanada:

Kırmızı İç Mercimek Natürel, Robin & Crimson, Kırmızı mercek futbol ve Yaprak , Yeşil Laird Mercimek Eston ve Richleau Yeşil Mercimek, Desi & Kabuli Nohut, Sari ve yeşil Bezelye tam ve yaprak.

Mısır:

Acı Bakla, Acı Bakla Yaprak, Beyaz Fasulye Alubia, Baldo Pirinç ve Golden Susam Tohumu.

Etiyopya:    

Acı Bakla, Kırmızı İç Mercimek Natürel ve Futbol ve Yaprak, Kabuli ve Desi Nohut, Kırmızı Fasulye, Barbunya Ve Kırmızı Barbunya, Lobia, Yeşil Mung Mercemek, Nijer Tohumu, Kuru Zencefil, Kişniş Tohumu, Zerdeçal (Tırmerric Finger), Aspir ve Çilban Tohumu.

Hindistan:                          

Tüm Nohutlar Çeşitleri, Natürel ve Soyulmuş susam, Buğday & Yem, Bütün Baharat Çeşitleri.

Madagaskar:         

Özellikle ve Üzmanli ile Böğrülce, Koyu Kırmızı Lobia ve Açık Renk Lobia, Beyaz Fasulye Alubia, Karanfil ve Karabiber.

Meksika:                 

Spaniola tür Nohut 40/42 & 42/44, Siyah ve Kahverengi Böğrülce.

Rusya:                     

5-6-7 mm Karışık Nohut (Dökme Gemi) , Beyaz, Kırmızı ve Sarı Kuş Yemi & Buğday (Dökme Gemi).

Türkiye:                  

Doğal Kırmızı Mercimek, Kırmızı Mercimek Futbol ve Yaprak, Yeşil Mercemek, 7-8-9 mm Nohutler, Beyaz Fasulye ve Bulgur (Cracked Wheat)

Pakistan:                

Bütün pirinç Çeşitleri ve buğday türleri.

Ukrayna:                

Sarı Ve Yeşil Bezelye tam Ve yaprak, Desi  Ve Kabuli Nohut, Kişniş Tohumu, Lin Tohumu, Kırmızı ve Sarı Kuş Yemi & Buğday (Dökme Gemi), Arpa, Yulaf, Kırmızı ve Sarı Sorgum Ve Ayçiçek Tohumu.

Susam:

Etiyopya , Mısır, Sudan, Hindistan, Nijerya, Somali, Paraguay ve Mozambik üzerinden Doğal, Beyaz ve Soyulmuş Susam ithalatı yapmaktayız.

Baharat:

Baharat çeşitlerini Etiyopya, Hindistan, Madagascar, Sri Lanka, Tanzania & Ukrayna’dan ithal ediyoruz.

Kırmızı, Sarı ve Beyaz Kuş Yemi, Arpa, Yulaf, Kırmızı ve Sarı Sorgum, Ayçiçek Tohumu, Yemlik Mısır, Hayvan ve Kuş Yemi, Soya Küspesi, Aspir, Buğday, Kepek, Palet ve Çilban.  İthalatımızı konteynerlerle ve dökme gemilerle yapmaktayız.